Pár slov o nás…

Jako DJ, který má za sebou stovky odehraných a odmoderovaných akcí (svatby, firemní večírky, oslavy), a také jako producent RETRO DANCE PÁRTY, jednoho z největších retro tanečních disco plesů u nás, jsem se setkával s mnoha fotokoutky a tzv. foto „budkami“ a „fotobednami“. Tak jsem se rozhodl pro vlastní foto projekt, takový usměvavý fotokoutek s milou a šikovnou obsluhou, individuálním přístupem ke klientovi a rychlým tiskem kvalitních fotografií. Fotokoutek, který je velice variabilní a je-li potřeba, lze s fotoaparátem vyrazit klidně i na taneční parket a vybrané momentky pak okamžitě vytisknout.

Zakládáme si na spolehlivosti, individuálním přístupu, kvalitě vytištěných fotografií, příjemné obsluze a rozumné ceně.

Naše super rychlá tiskárna dokáže odbavit až 200 fotografií o velikosti 10x15cm za hodinu v kvalitě totožné s fotolaby, které znáte z obchodních center. Kvalitněji to dnes ani nejde. Máme také za příplatek l dispozici pojízdný stojan s velkoplošnou obrazovkou, kde může běžet slide show již vyfocených kamarádů a rozhodně na něj uvidíte, i když zrovna nemáte po ruce své brýle. Jinak spousty šílených brýlí se v koutku určitě válí a čekají, až je vyzkoušíte..

Grafickým designem a tiskem fotografií se zabýváme dlouhá léta. Rozumíme tomu. Navíc máme v týmu studenty fotografie a kameramany. A jsou pochopitelně milí a usměvaví.

Jsme Váš fotokoutek tým na svatbu, firemní večírek, maturák, sportovní událost, dětskou oslavu nebo cokoli jiného.